Adguard Web Filter

İnternet Reklamlarını Engelleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.5 MB
  • Version 5.8.1008.5205
  • Dil İngilizce
  • Firma Adshows LLC
İnternet üzerinde gezdiğiniz web siteleri üzerinde bulunan reklamları engelleyebilen Adguard Web Filter, kullanıcıların rahatsız edici web sitesi reklamlarının istekleri dışında açılmasını engellemektedir.

İnternet üzerinde gezdiğiniz web siteleri üzerinde bulunan reklamları engelleyebilen Adguard Web Filter, kullanıcıların rahatsız edici web sitesi reklamlarının istekleri dışında açılmasını engellemektedir.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Adguard Web Filter ile isteğiniz dışında açılan web sitesi reklamlarını engelleyebilir ve bu sayede de aradıkları bilgiye hızlı ve rahatsız edici reklamlara takılmadan ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari gibi pek çok web tarayıcısını destekleyen yazılım ile ayrıca Netscape Navigator, Avant, Flock, Iron, Lunascape, Orca, MyIE, Comodo Dragon ve Yandex Browser gibi tarayıcılar ile de uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

İleri düzey kullanıcılar için ekstra özellikleri de yapısında bulunduran yazılım ile koruma ve ayarlar gibi ana modülleri bulabilir ve gerçek zamanlı korumayı kullanarak sürekli olarak reklam engellemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda tüm engellediğiniz reklamlar için istatistikleri de görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Adguard Web Filter indir